Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Utah

Nieruchomość na sprzedaż w Utah

Utah to stan amerykański charakteryzujący się rozległymi pustynnymi przestrzeniami i górami Wasatch. Salt Lake City jest stolicą i znajduje się wokół Placu Świątynnego, siedziby Kościoła Mormonów i ma swoją nazwę od Wielkiego Jeziora Słonego w północno-zachodniej części miasta.

Utah graniczy z Kolorado, na północnym wschodzie z Wyoming, na północy z Idaho, na południu z Arizoną, a na zachodzie z Nevadą. Na południowym wschodzie także z Nowym Meksykiem. Na rynku nieruchomości w Salt Lake County skorzystał kolejny rok silnego wzrostu demograficznego i gospodarczego oraz bardzo korzystnych oprocentowań kredytów hipotecznych. Szósty rok z rzędu średnia oprocentowanie kredytów hipotecznych było niższe niż 4%.

Średnia cena sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Utah, w szczególności w Salt Lake County, wzrosła o 10% w 2017 r., Oznaczając szósty rok z rzędu wzrostów cen.

Bez wątpienia, Salt Lake City jest obecnie uważane za obszar metropolitalny wśród najlepszych rynków nieruchomości w 2018 roku, więc jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można szukać nieruchomości na sprzedaż w Utah.

Chociaż może to być najtańszy stan życia, koszty utrzymania w Utah są wyższe niż średnia krajowa.

Z tego powodu nie dziwi fakt, że koszty utrzymania są bardziej interesujące dla techników z Doliny Krzemowej próbujących podjąć wyższe koszty w Kalifornii.

Innym powodem, dla którego ludzie decydują się żyć na sprzedaż w Utah, jest ich ranking jako jeden z najbezpieczniejszych stanów w kraju, w rzeczywistości zajmował 9 miejsce.

Statystyki pokazują, że Salt Lake City jest miastem o najszybciej rosnących czynszach w kraju.

Wybierając pomiędzy płaceniem wyższego lub niższego czynszu, wielu mieszkańców Utah decyduje się na sprzedaż nieruchomości w Utah.

Powody, które przyciągają wiele osób do poruszania się tutaj, to: możliwości biznesowe, wzrost liczby miejsc pracy i statystyki dotyczące kosztów utrzymania są najciekawszymi cechami, ale także pięknem państwa.

Według nowych badań przeprowadzonych przez University of Utah, dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości Utah przekracza wynagrodzenie pracowników, zagrażając kryzysowi mieszkaniowemu po przystępnych cenach.

Od 2010 r. Utah jest najpopularniejszym i najszybciej rozwijającym się krajem w Stanach Zjednoczonych, dlatego rośnie popyt na nieruchomości na sprzedaż w Utah. Również najbardziej dostępne stopy procentowe dla osób otrzymujących dochód, jest trudniejsze do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Utah.

  •  
    Przeprowadzka do Utah. Ekspatriuj i mieszkaj w Utah

      Ameryka jest bez wątpienia jednym z najbardziej poszukiwanych kontynentów, kiedy zakłada się, że radykalnie zmienimy życie. Niezależnie od tego, czy przez ograniczony okres, taki jak urlop studyjny, czy relaksująca podróż, lub na stałe zresetować codzienną rutynę od podstaw, nie ma to znaczenia ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB